Kosmetyki do ciała

Scruby solne do ciała Mystique Arom

Scruby solne do ciała Mystique Arom stworzone zostały z połączenia soli morskiej i oleju kokosowego oraz aromatycznych olejków eterycznych.
Sól morska pozyskiwana z Oceanu Spokojnego jest niezwykle bogata w mikroelementy dzięki czemu doskonale nadaje się do pielęgnacji całego ciała. Delikatny masaż ziarenkami soli złuszcza martwy naskórek, wygładza, nawilża i oczyszcza skórę, pobudza mikrocyrkulację oraz wspomaga walkę z cellulitem. Olej kokosowy, bogaty w kwasy tłuszczowe, wnikając w skórę odżywia ją i nawilża, zapobiega jej przesuszaniu nie pozostawiając równocześnie ciężkiego i tłustego filmu.
Kompozycja kosmetyków wzbogacona została dodatkowo w naturalne olejki eteryczne dzięki czemu zyskały one świeży, subtelny zapach jaśminu, trawy cytrynowej lub lawendy.
Skóra po masażu scrubem solnym pozostaje miękka, aksamitna, nawilżona i wzmocniona bogactwem składników odżywczych zawartych w soli morskiej i olejach.
Należy pamiętać o tym, że sól zawarta w kosmetyku może wywołać uczucie szczypania i pieczenia na podrażnionej lub skaleczonej skórze.
Scruby solne Mystique Arom bazują na naturalnych składnikach i są całkowicie wolne od środków chemicznych. Z tego powodu mogą wystąpić niewielkie różnice w kolorze lub zapachu produktu.

Kremowe scruby do ciała Mystique Arom oparte zostały na naturalnych drobinkach ścierających, jak sproszkowana skórka kokosowa, popiół bambusowy, sproszkowana trawa cytrynowa i rozdrobniony ryż. W delikatny sposób usuwają martwy naskórek i oczyszczają skórę pozostawiając ją gładką i aksamitnie miękką, poprawiają jej koloryt i mikrokrążenie. Kremowa kompozycja kosmetyku ma właściwości nawilżające, a zawarte w nim naturalne oleje roślinne takie jak olej kokosowy, olejek sandałowy czy olejek z trawy cytrynowej nadają całości subtelny, odświeżający zapach. Regularne stosowanie scrubu raz lub dwa razy w tygodniu pomaga zachować skórę gładką i miękką, poprawia ukrwienie naskórka oraz zapobiega jego rogowaceniu.