Mydła

Naturalne mydła z Azji

W pełni naturalne mydła na bazie olejów roślinnych bardzo dobrze się pienią i są wyjątkowo łagodne dla skóry. Nie naruszają płaszcza hydrolipidowego skóry, nie wypłukują naturalnych składników nawilżających, dzięki czemu nie wysuszają jej i nie podrażniają. Oleje zawarte w mydłach odbudowują naturalny film lipidowy skóry, przez co wspomagają jej nawodnienie. Mydła olejowe stosowane regularnie na twarz i całe ciało niwelują stany zapalne, wspomagają gojenie się wyprysków i zapobiegają tworzeniu się nowych. Skóra jest w naturalny i doskonały sposób oczyszczona,  nawilżona, delikatnie natłuszczona i zadbana.

Ręcznie robione mydła glicerynowe Mystique Arom, otrzymywane z najwyższej jakości gliceryny roślinnej, doskonale nawilżają i oczyszczają skórę nie zatykając porów i nie dając uczucia ściągnięcia. Dobrze się pienią i spłukują nie pozostawiając osadu. Ze względu na swoją delikatność nadają się do każdego rodzaju cery. Mydła glicerynowe Mystique Arom wyróżniają się bogatą gamą zapachową oraz różnorodnymi właściwościami pielęgnacyjnymi uzyskanymi dzięki zastosowaniu naturalnych dodatków.

Po użyciu mydło powinno być przechowywane na ażurowej mydelniczce nie zatrzymującej wody i umożliwiającej swobodne wysychanie kosmetyku.