Zestawy i karty podarunkowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Zestawy i karty podarunkowe Daw Thale

_mg_7903-jpgmaxwidth1920maxheight966

Karta podarunkowa jest zawsze trafionym i bardzo lubianym prezentem. Jak ją zakupić w Daw Thale? Napisz do nas i zapytaj o szczegóły. Wspólnie ustalimy wartość prezentu, termin ważności, choć tutaj zawsze sugerujemy jego brak oraz formę – elektroniczną lub papierową. Karta podarunkowa drukowana jest na wysokiej jakości papierze w kolorze ecru z delikatnym połyskiem. Koperta jest biała z grubego pergaminu. Całość wygląda bardzo ekskluzywnie i naprawdę bardzo ładnie.

Jeżeli potrzebujesz specjalnego opakowania, napisz do nas – zapakujemy ze specjalną dbałością, by prezent wyglądał wyjątkowo.

dsc_7240

dsc_7238

Dbamy o to, by nasze kosmetyki dotarły do Was bezpiecznie i w nienaruszonym stanie. Pakujemy je więc przed wysyłką w sztywny, ekologiczny karton wypełniony pachnącą sosnową wełną i oznaczony logo Daw Thale.

Tak przygotowane opakowanie prezentuje się doskonale i nie wymaga dodatkowej ozdoby. Dodatkowo zabezpieczamy je foliopakiem, tak by karton nie uległ zabrudzeniu lub zawilgoceniu. Staramy się nie wysyłać paczek w piątek lub przed dłuższymi weekendami  – niestety nie możemy być pewni warunków magazynowym firm kurierskich. jest to szczególnie ważne w okresie miesięcy letnich – wtedy w pomieszczeniach, w których przechowywane są paczki może być zbyt gorąco.