Zaufali Nam

Kosmetyki orientalne

Livi Foss

była top-model

 

W produktach połączono wyciągi roślinne, olejki, które są esencją natury i piękna oraz tłoczony na zimno olej kokosowy. Olej kokosowy używam od lat, w mojej kuchni nigdy nie może go zabraknąć - obok walorów smakowych przede wszystkim dba o moje zdrowie. Musi być tłoczony na zimno i nierafinowany - czyli musi zachować piękny kokosowy zapach. Taki zapach mają kosmetyki Mystique Arom. Po kosmetykach, które używam na co dzień nie spodziewam się spektakularnych efektów w postaci wygładzenia zmarszczek - to po prostu nierealne. Ale oczekuję nawilżenia, wygładzenia i odżywienia skóry, uwielbiam, kiedy przy okazji skóra pięknie pachnie, kiedy pielęgnacja skóry zamienia się w zmysłową ucztę,  no i chcę mieć świadomość, że wszystko co nakładam na moje ciało jest naturalne, zdrowe i bezpieczne. Śmiało mogę polecić te produkty, spełniły moje wszystkie oczekiwania.

 

These products are composed of plant extracts and oils, including cold pressed coconut oil – the essence of nature and beauty.
I have been using coconut oil for several years and it can’t be missing in my kitchen – apart from its tasty flavour it is also beneficial to your health.  To retain the beautiful coconut smell it has to be cold pressed and unrefined. Mystique Arom cosmetics have exactly this smell. From the products that I use on daily basis I don’t expect spectacular effects as visible reduction of wrinkles overnight – it is simply unreal. What I expect is hydrating, smoothing and nourishing of the skin. However, what truly delights me is when the beautiful smell turns the daily body care into a sensual pleasure and when I am sure that everything I apply on my skin is natural, healthy and safe. Mystique Arom products undoubtedly satisfied all of these expectations and I highly recommend them.

Jing Sun

prawnik, manager

 

Gorąco polecam olej do włosów premium Mystique Arom. Kupiłam go z ciekawości, aby spróbować czegoś nowego. Używam go od dwóch tygodni i moja opinia jest bardzo pozytywna. Już po dwóch dniach od rozpoczęcia stosowania zauważyłam, że włosy stały się lśniące, bardziej sprężyste, łatwo się rozczesują. Zauważyłam także zwiększenie ich objętości i lekkości. Nie przetłuszczają się i długo zachowują świeżość. Niezwykle przyjemny, cytrusowy zapach długo utrzymuje się długo po spłukaniu oleju.
Cieszę się że spotkałam taki fajny produkt, który spełnia moje oczekiwanie.  Z pewnością kupię go raz jeszcze - na stałe zagości w mojej łazience.

 

我个人推荐premium Mystique Arom发油.当初出于好奇想买来试试.已经使用了两个星期,觉得效果确实不错.使用两天后,就能明显发现头发顺滑有光泽,容易梳理.而且自然蓬松,而不是油腻腻沉甸甸的感觉.柠檬香味保持长久,清爽好闻.
很欣喜能够找到适合的发油,肯定会一直使用下去.

 

Highly recommend hair oil premium Mystique Arom. I bought it because of curious to try something new. I use  this hair oil around  two weeks, and my opinion is very positive. After two days of application, I noticed that hair is shiny, more resilient, easy to comb. Also increase in volume and feel light. No greasy and retain hair freshness. Extremely pleasant citrus smell remained long after using this hair oil.
I'm glad I met such a cool product which meets my expectation. Certainly I’ll buy it again – will always be in My bathroom.

Kosmetyki organiczne
Kosmetyki orientalne

Marta Cieciorko

właściciel Trunki Malunki.pl

Makijażystka,
Absolwentka Podyplomowych Studiów Komunikacji i Kreowania Wizerunku Publicznego na Uniwersytecie Wrocławskim

 

Mam szczęście znać Zespół Daw Thale osobiście i wiem, że tworzą go wyjątkowe kobiety. Od początku byłam zachwycona Ich pomysłem wprowadzenia oryginalnych kosmetyków z Tajlandii na polski rynek. Dzięki możliwości testowania porfolio kosmetycznego Daw Thale mogłam się przekonać o wysokiej jakości tych produktów.

Są naturalne, aromatyczne i komfortowe w użyciu. Te starannie wyselekcjonowane, doskonałe tajskie kosmetyki dają nam szansę wyczarowania sobie domowego SPA we własnej łazience. Są też idealnym prezentem dla mamy, córki czy koleżanki. Ciekawy segment stanowi też linia męska – zwłaszcza seria do pielęgnacji skóry z zarostem. Nieustająco obserwuję rozwój firmy Daw Thale i niecierpliwie czekam na nowe produkty.

Krzysztof Blicharz

Bearded, inked and awsome - blog

 

Kosmetyki o tyle ciekawe, bo ze składem znacznie odbiegającym od standardowych olejków i balsamów, które znaliście do tej pory.
Do testu użyłem olejku i balsamu o zapachu Original. Zapach jest bardzo delikatny, świeży. Ciężko mi zidentyfikować poszczególne składniki, ale na pierwszy plan wysuwa się orzeźwiająca nuta cytrusowa. Według mnie, idealnie komponuje się z perfumami Azzarro Chrome – zapachem, który kojarzy mi się ze słonecznym, ciepłym dniem. Zapach utrzymuje się naprawdę długo – nawet kilka godzin, ale nie jest absolutnie męczący.
Kosmetyki Daw Thale, wnoszą coś nowego na nasz rynek. Na pewno będę obserwował jak rozwija się ta firma, bo mają w swojej ofercie jeszcze kilka ciekawych pozycji dla facetów, o których chciałbym w przyszłości napisać.


W normalnych warunkach stosowałem olejek tylko rano a wieczorem po umyciu dawałem brodzie odpocząć (chociaż kiedyś zdarzało mi się stosować olejek i 4 razy dziennie). Od jakiegoś czasu łączę tradycyjny olejek z olejkiem Daw Thale opartym na oleju kokosowym. Rano stosuję olejek Odertor, wieczorem po myciu Daw Thale. Musze powiedzieć, że efekt jest bardzo zadowalający. Broda stała się wyraźnie bardziej miękka, dobrze się układa, łatwo rozczesuje.
Przy suchym powietrzu w mieszkaniu, rano budziłem się zwykle z poczochranym, suchym sianem i myślałem, że tak już musi być. Po ogarnięciu brody wszystko wracało do normy, więc nie traktowałem tego, jako dużego problemu. Po połączeniu dwóch olejków, nawet rano broda wydaje się być bardziej miękka.
Dlaczego takie połączenie a nie inne? Olejki mają zupełnie inne składy, które rewelacyjnie się uzupełniają. Kolejność stosowania też nie jest dla mnie przypadkowa. Ciężko zrezygnować mi z zapachu Odertora, dlatego stosuję go na dzień, by móc się nim pocieszyć. Wieczorem używam Daw Thale, bo ma bardzo przyjemny, lekki zapach. Dodatkowo nadaje połysku mojej brodzie, co nie każdemu musi się podobać. Tak, czy siak poszerzenie ilości składników, które lądują na mojej brodzie w ciągu dnia wyszło mi bardzo na plus i polecam każdemu.

Moja broda jest szczęśliwa!

Zaufali nam